Меню
Чи варто готувати ГБО до зими?
24 листопада 2017

Зимові морози наближаються, а значить час подбати про сервіс ГБО! Ми на WOG точно знаємо, що нормальне функціонування газобалонного обладнання залежить від стану редуктора і чистоти системи. Щоб все працювало, як треба, запам’ятайте кілька обов’язкових кроків:

  1. Замініть фільтри, навіть якщо до чергової заміни ще далеко, але ви відкатали вже кілька тисяч кілометрів. Навіть незначний вміст конденсату і вологи в морози призведе до їх замерзання, а це значно знизить пропускну здатність. У кращому випадку мотор втратить потужність, в гіршому взагалі не буде працювати на газовому паливі.

  2. Почистіть систему. Іноді газовий конденсат накопичується в форсуночного рейці і згодом може привести навіть до залипання форсунок. У профілактичних цілях прочистіть всю систему і відкалібруйте форсунки при необхідності.

  3. Налаштуйте ГБО. До зимового періоду пропорції пропану і бутану на АЗК змінюються. Відповідно змінюються і характеристики паливної суміші і це головний аргумент для того, щоб перед сезоном холодів переналаштувати систему.

  4. Відкоректуйте момент перемикання. У системах з ручним перемиканням на газ перемикання проводьте при більшій температурі двигуна. А в системах з автоматичним перемиканням встановлюйте більш високу температуру перемикання в налаштуваннях.

  5. Перевірте систему запалювання. Найменші несправності взимку при низькій температурі і високій вологості можуть проявиться повною мірою. Для нормальної роботи ГБО настійно рекомендується все перевірити і усунути недоліки.

  6. Проінспектуйте балон і мультиклапан. Якщо у вашому авто несправний або відключений обмежувач наповнення на мультиклапані, не заправляйте повний балон і намагайтеся уникати різких перепадів температури. Скупчення газу в приміщенні може привести до вибуху.

Інші новини