Меню
WOG Business Practice
13 липня 2015


В рамках проекту «Працьовита Україна» Компанія WOG надала можливість талановитим та амбіційним студентам проявити себе та отримати чудовий досвід роботи у великій компанії.

Ми оголосили про набір стажерів, відібрали найкращі резюме та після особистих співбесід, запропонували молодим людям розпочати літні стажування в різних департаментах нашої Компанії.

Найкращі фахівці маркетингу, фінансів, закупок , продажів, операційного управління будуть ділитись тонкощами професії, давати цінні поради, та допомагати молодим спеціалістам реалізувати теорію, отриману в університет, на практиці.

Та перш ніж занурюватись в бізнес-процеси, потрібно зрозуміти специфіку бізнесу та познайомитись , так би мовити, з передовою. Саме для цього ми організували ознайомчу поїздку на один з Київських автозаправних комплексів. Начальник АЗК Павло Мельник провів цікаву екскурсію  об’єктом  на тему « А чи знаєте Ви..?». І як виявилось, дійсно здивував молодих спеціалістів особливостями будови та функціонування АЗК, обслуговування клієнтів та надання високоякісного сервісу. Хлопці та дівчата дізнались  як працює ПРК, що таке процес  рекуперація, як правильно приймати паливо, для чого потрібні планограми, як готувати найсмачніші хот-доги та багато іншого.

АЗК WOG не можливо уявити без найкавовішої кави та смачної випічки, тому дегустація кавових напоїв та свіжовипечених круасанів теж мала місце.

Наші практиканти були приємно здивовані, дізнавшись безліч нюансів роботи автозаправного комплексу, адже відвідуючи раніше WOG в якості  клієнта, все здавалось набагато простіше та легше. Насправді безперебійна робота АЗК – командна, нелегка  та небезпечна, робота.

Також ми запланували відвідування однієї з нафтобаз та лабораторій якості Компанії.

Впевнені, що такі знання не завадять стажерам, а лише допоможуть продуктивніше проходити практику і, можливо, спробувати себе потім на одній з вакантних посад.


Інші новини