Меню
«Будувати кар’єру хочу саме тут!»
1 вересня 2016

Щотижня у рубриці «Обличчя WOG» ми розкриваємо маленькі таємнички наших працівників. Якщо ви часто буваєте на АЗК WOG за адресою Дніпровська набережна, 16, то ви неодноразово зустрічали там усміхнену білявку-оператора. Знайомтеся, Аліна Проценко.

«Я родом з Донеччини, там раніше працювала також на АЗК. Тож коли переїхала до Києва, питання про вибір професії не стояло, я хотіла знову бути оператором. Залишалося визначитися з заправкою. Я обрала  WOG і жодного разу за півроку про це не пошкодувала.

Працювати тут не те щоб легко, проте завжди цікаво й весело. Запалу та натхнення додають колеги. Ми завжди підтримуємо один одного, і не тільки на роботі, а й у житті. Ми дружимо й не втрачаємо можливості зустрітися поза роботою.

Особливо на WOG мені подобаються ранки, бо кожен  починається з ароматного американо з молоком. А, як відомо, заради кави можна й на роботу прийти! Жартую, роботу свою я обожнюю, тут завжди цікаві клієнти, багато спілкування та друзів.

Звісно, хотілось би кар’єрного зросту. Мрію стати директором АЗК WOG, проте варто почати з адміністратора. Сподіваюся, це й буде моїм наступним кроком, бо будувати кар’єру хочу саме тут!»

Інші новини