Меню
«Боявся, що у свої 24 роки я не впораюся з такою відповідальністю»
25 серпня 2016

Багато наших працівників мають неймовірні історії свого професійного успіху у компанії WOG. Диву даєшся, коли дізнаєшся, що простий хлопчина, який щойно закінчив навчання та пішов працювати оператором на АЗК, вже за якийсь рік очолив один з найбільших автозаправних комплексів України. Не вірите? Тоді знайомтеся з начальником АЗК WOGДмитром Дечевим, котрий працює у місті Києві за адресою Дніпровська набережна, 16.

«Одразу після закінчення університету я вирішив продовжити свій кар’єрний шлях на WOG. Звісно, трішки ризикував, бо тоді ще не знав, чим це може скінчитися, проте передова паливна компанія вселяла довіру.

Деякий час пропрацювавши оператором, отримав цікаву пропозицію перейти в інше управління. Погодився. Робота була цікавою й до душі. Аж раптом – пан випадок.

На черговій нараді команди WOG я виступав з невеличкою доповіддю, і саме ця хвилина стала вирішальною у моєму житті. Там мене помітили і запропонували очолити один з автозаправних комплексів.

Було неймовірно страшно, боявся, що у свої 24 роки я не впораюся з такою відповідальністю. Наразі ще зарано говорити, чи виправдав я сподівання, проте мені подобається, і я нечувано радий, що зайняв цю посаду.

Попереду у мене довгий і сумлінний кар’єрний шлях, проте найголовніше, що це приносить мені задоволення. Щоранку я приходжу на WOG, роблю п’ятихвилинку для усього колективу, а далі моя улюблена частина, де я смакую дабл американо та фреш-сендвіч!

Я люблю WOG, тут моє майбутнє».

Інші новини