Меню
Благодійна акція WOG «Дорога до серця» вже зібрала більше 900 тис. грн
3 лютого 2016


Компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» продовжує благодійну акцію «Дорога до серця», метою якої є покупка медичного обладнання у столичний Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Із надрукованих 400 тис. благодійних «сердечок-наліпок» клієнти компанії придбали вже 301 978 штук на суму 905 934 грн. 

Лікарі чекають на систему AdvancedPerfusionSystem, яка підтримує кровообіг під час операцій на серці малюків. «Зараз власного апарату у нас немає, ми позичаємо його в іншої клініки, щоб не припиняти операції і рятувати дітей. Вимушені не брати малюків, поки його немає, адже іншій клініці він теж потрібен. Тому питання вкрай критичне», - говорить Володимир Жовнір, головний лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Зазначимо, частина грошей, а саме 300 тис. грн, вже перераховані постачальнику обладнання у якості передплати.

«Ми сподіваємось вже до кінця лютого завершити акцію «Дорога до серця». Тому всі бажаючі ще матимуть змогу долучитися до нашої благодійної ініціативи, купивши на будь-якому АЗК мережі WOG наліпку за 3 грн», - коментує Віталій Ткаченко, директор департаменту маркетингу «ВОГ РІТЕЙЛ».

За його словами, проект триватиме до того часу, поки не буде придбано останнє «сердечко». Більше того, WOG і надалі планує започатковувати подібні соціальні проекти, щоб допомагати людям.

Інші новини