Меню
Благодійна акція WOG «Дорога до серця» вже зібрала 780 тис. грн для придбання медобладнання
25 січня 2016


Благодійна акція «Дорога до серця», започаткована компанією «ВОГ РІТЕЙЛ», триває. За попередніми підсумками соціальний проект уже зібрав більше 780 тис. грн, які в подальшому будуть витрачені на придбання медичного обладнання у столичний Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Так, проект «Дорога до серця» реалізовується на всіх АЗК мережі WOG. За умовами участі у благодійній ініціативі, клієнти АЗК WOGможуть придбати «благодійне сердечко» (наліпку) вартістю 3 грн за 1 шт.

Загалом, ми надруковали 400 тис. «сердечок», з яких більше 260 тис. уже придбані нашими клієнтами, завдяки чому вдалося зібрати понад 780 тис. грн для маленьких пацієнтів Центру кардіохірургії.

Залишилося менше 140 тис. «сердечок», які на всіх АЗК WOG може придбати кожен охочий. Орієнтовна сума від продажу цих наліпок складе більше 400 тис. грн.

Таким чином, учасники акції «Дорога до серця» зберуть більше 1 млн. грн. Усі ці кошти будуть витрачені на придбання необхідного медичного обладнання.

Станом на сьогодні, перша частина зібраних коштів у розмірі 300 тис. грн вже перерахована на придбання трьохконтурного апарату підігріву-охолодження,  завдяки якому під час операції на зупиненому серці малюків циркуляція крові в тілі не припиняється, а просто оминає серце.

Акція «Дорога до серця» триватиме до того часу, поки не буде придбано останнє «сердечко».

Інші новини