Меню
Благодійна акція «Дорога до серця» передала кошти Інституту імені Амосова
21 травня 2018

Інститут імені Амосова отримав кошти, зібрані під час акції WOG «Дорога до серця». 

Акція проходить щороку у мережі АЗК WOG та WOG CAFE за підтримки Української Біржі Благодійності. Ці кошти пішли на закупку обладнання для проведення операцій на серці. Першу частину обладнання днями вже доставлено до Інституту. Друга частина – буде передана влітку.

«Щороку в Україні народжується близько 4 500 дітей із вадами серця, більшість з яких потребує хірургічного втручання. Тому наша акція була спрямована саме на допомогу серцям маленьких українців», – говорить Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності.

Благодійна ініціатива компанії WOG «Дорога до серця» спрямована на збір коштів для придбання медичного обладнання в дитячі центри кардіології. За 12 років благодійної акції зібрано близько 15 мільйонів гривень. За дві хвилі акції, які пройшли в минулому році, вдалося зібрати суму 2 041 418 грн. На них придбали сучасне медобладнання для українських лікарень.«Благодійний проект «Дорога до серця» другий рік поспіль визнають одним з кращих в країні. 

Ми не просто купуємо обладнання в дитячі клініки, а залучаємо до благодійності кожного клієнта. Місія нашого проекту полягає в тому, аби показати українцям, що разом ми здатні втілювати в життя добрі справи та творити справжні чудеса! WOG і надалі буде сповідувати принцип соціальної відповідальності та працювати на благо суспільства», – говорить Олена Осипчук, PR-менеджер WOG.

Інші новини