Меню
Благодійна акція «Дорога до серця»: нове обладнання вирушило до дитячих лікарень
9 липня 2018


У лютому 2018 року у мережі АЗК WOG та WOG CAFE завершилась тримісячна благодійна акція «Дорога до серця». Під час акції відвідувачі могли придбати на касі сердечко-наліпку, і тим самим допомогти зібрати кошти на нове медичне обладнання для дитячих лікарень. Цієї зими ми зібрали 1 040 000 грн.

У травні ми вже передали до Інституту імені Амосова частину обладнання, яке відтепер рятує маленькі серденька. А цього тижня ще три центральні районні лікарні Волинської області отримали нові медичні прилади:

• До м.Турійськ вирушили електротерапевтичний апарат для лікування неврологічних патологій та аналізатор електролітів для поліпшення діагностики дитячої онкології.

• У м.Шацьк відтепер є гематологічний аналізатор, за допомогою якого можна швидко проводити аналіз крові.

• До м.Любешівка доставили шприцевий інфузійний насос та пульсоксиметр, що допоможуть швидко і точно проводити аналізи в немовлят.

Ми вдячні кожному, хто долучився до зимової акції «Дороги до серця». Завдяки вам, світ стає кращим і кожна дитинка буде здоровою.

Уже дуже скоро ми розпочнемо нашу нову благодійну акцію. Віримо, що разом з вами зможемо творити дива та дарувати усмішки малечі!

Інші новини