Меню
Біопальне 95 eco+ не містить шкідливих канцерогенних речовин
2 листопада 2015

Біобензин 95 eco+ є унікальним для України, оскільки виробляється лише у заводських умовах, що свідчить про бездоганну якість. Про ексклюзивну дистрибуцію на територію України компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» домовилася з виробником - Мажейкяйським нафтопереробним заводом компанії «Орлен Литва». Тож, знайти екологічне та нешкідливе біопальне можна лише на автозаправках WOG.

«Аналогів цього біопального в Україні ще не було. Цей біобензин з додаванням біоетанолу забезпечить нам можливість підвищити екологічні норми та конкурентні переваги. Адже мережа WOG єдина, яка пропонує українським споживачам біопальне високої якості, яке не містить шкідливих канцерогенних речовин», - впевнений генеральний директор компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» Сергій Корецький.

За словами представників заводу-виробників пального, вихлопні гази пального 95 eco+ не містять канцерогенних речовин – бензапірену та інших ароматичних вуглеводнів. У його складі також значно знижена концентрація сірки та бензолу, що зменшує кількість твердих частинок у вихлопних газах на 25-50%, а їх димність - удвічі.

Крім екологічності, біопальне 95 eco+ завдяки своїм «миючим» властивостям доглядає за паливною системою автомобіля – низька температура згоряння дозволяє зменшувати теплове навантаження на деталі циліндро-поршневої групи і систему охолодження.

«Також високе октанове число пального дозволяє подовжувати термін служби свічок і використання моторного мастила в двигуні автомобіля», - пояснює директор з виробництва «Орлен Литва» Дайнюс Чюта.

Високі стандарти виробництва та якості вже дозволили біопальному завоювати популярність у багатьох країнах світу. «Наша продукція поставляється в такі європейські країни, як Литва, Латвія, Польща, Україна, Чехія, Німеччина і т.д», - говорить генеральний директор компанії «Орлен Литва» Іренеуш Фонфара.

Придбати 95 eco+ в Україні можна в усіх регіонах виключно у мережі WOG за прийнятною ціною.  


Інші новини