Меню
Біобензин 95 есо+ від WOG заощаджує кошти та береже екологію
10 листопада 2015


Біопальне 95 есо+ завдяки своїм властивостям та характеристикам не лише позитивно впливає на навколишнє середовище, а й значно економить ваші кошти. Адже його ціна в мережі АЗК WOG значно нижча, ніж вартість традиційних видів бензину.

Нагадаємо, уже майже місяць у мережі АЗК WOG продається бензин 95 есо+ - біопальне найвищої якості європейського виробництва. Ексклюзивно для WOG його за європейськими стандартами якості виготовляє завод «Орлен Литва».

Окрім приємної цінової пропозиції, альтернативне біопальне від WOG, завдяки високим миючим властивостям, дозволить зберегти паливну систему автомобіля чистою та подовжити термін використання двигуна. А знижений вміст ароматичних вуглеводів та сірки дає можливість зберігати біопальне 95 есо+ у резервуарах без ризику появи корозії.

Показники екологічності біобензину доволі високі, порівняно зі звичними видами пального, що забезпечує зниження димності вихлопних газів майже вполовину, як і вміст у них сажі та твердих частинок.

Тож, українські водії можуть сміливо користуватися 95есо+ з вигодою для власного гаманця, автомобіля, здоров’я та екології.


Інші новини