Меню
Більше 60 тисяч гривень зібрали херсонці під час «Пробігу з вірою у серці»
22 вересня 2015

20 вересня Херсон вшосте підтримав щорічну загальнонаціональну благодійну ініціативу «Пробіг з вірою у серці», що спрямована на допомогу дітям з кардіологічним захворюваннями.

Участь у заході взяли більше 2600 учасників, які спільними зусиллями зібрали  63 тисячі гривень. Нагадаємо кошти, зібрані під час ініціативи будуть передані на придбання спеціального обладнання Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні.

Як підкреслив регіональний менеджер Одеської регіональної дирекції мережі АЗК WOG Денис Ніжиков, це не просто благодійна акція, а справжній, реальний шанс для кожної дитини на довге життя та щасливе майбутнє.

«Саме в наших з вами руках зараз доля тисяч немовлят, які чекають можливості одужати. Від імені нашої компанії я щиро вітаю всіх, хто долучився до нашого Пробігу. Сподіваюсь, що  у нашій країні щороку таких благодійників та меценатів, які рятують життя наших дітей, ставатиме все більше», - наголосив він.

Зазначимо, що саме херсонці в 2010 році відкрили «Пробіг», що вже шостий рік поспіль збирає тисячі українців по всіх містах нашої держави з єдиною метою – вберегти та врятувати дітей з вадами серця. Цього року такі пробіги відбулися вже в Києві, Вінниці та  Львові. Останнім містом, яке закриє цьогорічну акцію стане Кременчук.


Інші новини