Меню
Бензин 92 Mustang на АЗК WOG отримав визнання експертів
7 жовтня 2015

Згідно з дослідженнями Інституту споживчих експертиз бензин А-92 на автозаправних комплексах WOG виявився одним з найякісніших серед всеукраїнських та локальних мереж АЗК за рівнем октанового числа, вмістом бензолу та сірки.

Зокрема, за рівнем октанового числа, тобто стійкості пального до детонації - передчасного згорання бензину в камері згоряння, пальне з АЗК WOG опинилося у лідерах – його показники виявилися вищими та опинилися на рівні пального А94. Зазначимо, що октанове число вимірювалося за моторним методом, за яким установка (одноциліндровий двигун із змінним ступенем стиснення) імітує навантаження на реальний двигун.

Перше місце WOG посів також і за мінімальним вмістом бензолу, адже завищений його вміст роз’їдає паливну систему та призводить до передчасного зношення деталей. Зокрема, показник бензолу становив лише 0,34% у пробі, тоді як пальне інших АЗК коливалося від 0,72% до 38,4%, при нормативі ДСТУ не більше 35%. Водночас, за вмістом сірки, що призводить до утворення нагару та забрудненню паливних форсунок,  проби всіх нафтопродуктів виявилися у межах норми.

В цілому ж, незважаючи на те, що WOGпоказав відмінні результати, дослідження експертів стурбувало, адже понад 20% всіх перевірених проб не відповідають нормам, а отже шкодять автомобілям та навколишньому середовищу.

«Мережа АЗК WOG, як один з лідерів паливного ринку України, цінує власну репутацію і пропонує водіям виключно якісне пальне від європейських виробників. Адже довіра клієнта – найбільша цінність для нашої компанії», - наголошує Віталій Ткаченко, директор з маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ». 


Деталі http://www.expertise.in.ua/

Інші новини