Меню
Байкери надають перевагу пальному від WOG
9 жовтня 2015


Мотосезон-2015 для байкерів з України пройшов під знаком пального від WOG – мотофестиваль Тарасова гора у червні, ОксамитовийMotoSeaZone» та нарешті «Мотопікнік на Світлій Хвилі». Постійний паливним партнером всіх заходів, організованих командою TG-family, є мережа автозаправних комплексів WOG.

Сьогодні стартував «Мотопікнік на Світлій Хвилі» і триватиме він весь вікенд – до 11 жовтня.  Незважаючи на те, що цей «Мотопікнік» проводиться вперше, байкери традиційно заправлятимуться як завжди якісним та надійним пальним від WOG.

«Ми із задоволенням підтримуємо автомобільні і мотозаходи. Адже розуміємо пріоритетність якості пального для організації таких подій. . Особливо тішить те, що у повсякденному житті учасники  даних заходів  надають перевагу  пальному  від WOG .  І  це - закономірно, адже вони є свого роду експертами, і обираючи пальне,  ретельно відносяться до його якості. А у  мережі  WOG, як завжди, нафтопродукт виключно із заводів Європи і лише стандарту Євро 5», -  підкреслює Віталій Ткаченко, директор з маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ».

Саме тому місце зустрічі всіх, хто бажає закрити мотосезон драйвовим пікніком, залишається незмінним – автозаправний комплекс WOG.  

Звідти всі шанувальники «залізних коней» вирушать до бази «Хвиля», де їх чекають активні та насичені подіями і враженнями вихідні. Компанія WOG бажає всім учасникам «Мотопікніку»  яскравих вражень та неймовірних пригод!


Інші новини