Меню
АЗК WOG не працюють у зоні АТО з 2014 року
23 лютого 2016

Компанія WOG не веде жодної господарської чи підприємницької діяльності на територіях, що не підконтрольні українській владі, починаючі з початку ведення бойових дій на сході України.

Від імені мережі WOG до правоохоронних органів України, у зв’язку із захопленням терористами декількох АЗК на тимчасово окупованій території, неодноразово скеровувалися відповідні заяви про злочини.

«З часу подання нами перших заяв про захоплення терористами майнових комплексів WOG на території Луганської та Донецької областей пройшло вже більше, аніж півтора року. Жодної реакції з цього приводу поки що немає. І до цього часу, нам достеменно не відома доля захоплених у зоні АТО наших АЗК, оскільки ми не маємо жодної можливості впливу чи контролю над їх діяльністю.

Більше того, компанія WOG ніколи не вповноважувала третіх осіб на представництво, чи ведення господарської діяльності від нашого імені у зоні АТО. Ні про які домовленості із самопроголошеною владою так званих "ЛНР“ та "ДНР“ взагалі мови бути не може. Ми не працюємо у зоні АТО з 2014 року.

Загалом, подібна ситуація сьогодні склалася не лише у компанії WOG. Об’єктивно, усі інші оператори нафтового ринку, які до початку ведення бойових дій на сході країни, мали там свої представництва, наразі втратили майно і понесли значних збитків”, — зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький, коментуючи повідомлення окремих осіб у соціальних мережах.

Крім того, інформуємо, що через відсутність адекватного реагування з боку правоохоронних органів, на заяви компанії WOG, щодо захоплення терористами майнових комплексів підприємства, на початку лютого 2016 року, нами повторно були скеровані заяви про злочини терористів по відношенню до нашої компанії, до поліції Луганської області.

Документ

Разом з тим, реагуючи на повідомлення, яке у соціальних мережах поширив співголова громадської Ініціативи “Права справа” Дмитро Снєгирьов, компанія WOG уповноважена заявити наступне.

Твердження громадянина Д.Снєгирьова про те, що “мережа АЗС "WOG“ офіційно оформила документи, та пройшла перереєстрацію у податкових органах т.зв. "ЛНР“, і якій фактично буде дозволено працювати на ринку реалізації нафтопродуктів на території самопроголошеної республіки”, — не відповідають дійсності, і є такими, що шкодять діловій репутації компанії WOG.

Відповідно, компанія WOG вимагає від громадянина Д. Снєгирьова спростування власних неперевірених і неправдивих даних.

Крім того, юристи компанії  наразі вивчають можливість подання судового позову до Д. Снєгирьова з метою захисту, честі гідності і ділової репутації компанії.


Інші новини