Меню
«Автомобіль року в Україні 2015»
2 грудня 2014


Вигравай бензин на карту ПРАЙД від WOG в рамках акції «Автомобіль року в Україні 2015»

Днями стартувала всеукраїнська акція “Автомобіль року в Україні 2015”,  де кожен бажаючий може проявити свою компетентність і висловити власну думку з приводу кращих автівок, а також отримати корисні призи.

Цього року учасники всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015» можуть виграти фірмове пальне MUSTANG від WOG. Компанія надала 500 літрів високоякісного пального: 2 переможця отримають по 50 літрів, а ще 20 щасливчиків – по 20 літрів. Акційнепальне буде розіграно виключно серед власників карток лояльності «ПРАЙД» мережі АЗК WOG. Картку можна отримати безкоштовно на будь-якій АЗК WOG.

Окрім цього, учасники акції «Автомобіль року в Україні 2015» можуть взяти участь в тест-драйві найкращих авто з провідними автомобільними журналістами. Серед учасників, які заповнять анкету акції будуть розіграні 7 запрошень на журналістський тест-драйв 10-ти новеньких автівок. Запрошення на тест-драйви будуть розіграні виключно серед тих, хто проголосує в за краще авто до 15 січня 2014 року. В рамках незвичайного тест-драйву, що буде проходити на гоночної трасі «Чайка», переможці зможуть самостійно оцінити кращу «десятку», що претендує на звання «Автомобіля року в Україні 2015» та поспілкуватись з автомобільними експертами країни. Паливним партнером тест-драйву є національна мережа автозаправних комплексів WOG.

Головний приз акції «Автомобіль року в Україні 2015» новенький автомобіль Skoda Rapid.

Взяти участь у голосуванні можна безпосередньо на сайті autoroku.ua, через мобільні версії сайту з планшета або смартфону, через спеціальний додаток на сторінці vk.com/autoroku або заповнивши анкету в журналі «Автоцентр». Цього року організатори підготували мультимедійні презентації автомобілів - учасників. Розширені фотогалереї, тест-драйви, статті та відео допоможуть у виборі.

Проголосуй вже!


Інші новини