Меню
На «Чайці» відбулося тестування 10-ти авто - претендентів на звання Автомобіль року 2015
21 січня 2015


20 січня на гоночній трасі «Чайка» 24 експерти з Клубу автожурналистов України провели тестові випробування десяти автомобілів, що претендують на звання «Автомобіль року в Україні 2015».

Екіпажі автомобілів-фіналістів, журналістське журі конкурсу та читачі журналу «Автоцентр» зібралися на АЗК WOG, щоб заправитися «найкавовішою кавою» і фірмовими хот-догами, після чого колона вирушила на столичний спорткомплекс «Чайка». Примітно, що цього року, вперше в історії конкурсу, читачі журналу «Автоцентр», які голосували за кращий автомобіль року, отримали унікальну можливість «зазирнути за лаштунки» конкурсу. Серед учасників, які заповнили анкету акції, були розіграні запрошення на фінальний тест-драйв з можливістю відчути всі переваги їзди на новеньких автівках.

Після короткого інструктажу журналісти вирушили на трек «Чайки» для тестування залізних коней. Не дивлячись на сніжну погоду тест пройшов без пригод. Після тест-драйву члени журі оцінили номінантів.

Конкурс «Автомобіль року в Україні» - всеукраїнська акція, в якій народне і професійне журналістське журі обирають кращі нові машини в різних номінаціях. Тест-драв - це другий тур голосування професійного журі акції. У першому турі голосування члени журналістського журі обрали 10-ку найбільш вірогідних претендентів на звання «Автомобіль року в Україні 2015». Цього року у фінал конкурсу вийшли: Acura MDX, Citroen C4 Picasso, Hyundai Elantra, Infiniti Q50, Lexus NX, Mazda3, Mercedes Benz GLA, Nissan Qashqai, Peugeot 2008, Skoda Spaceback. Паралельно з професійним журі голосують читачі. Після чого бали всіх етапів голосування підсумовують і визначають переможця.

Трохи пізніше серед усіх, хто проголосував в акції, буде визначенопереможець, який стане володарем автомобіля! Цього року переможцю дістанеться Skoda Rapid. Активних учасників акції чекають і інші призи: бензин WOG MUSTANG, шини Nokian Tyres, автолампи Philips X-treme Vision + 130% і Philips White Vision.


Інші новини