Меню
«Автомобіль року в Україні 2015»: визначено власників Skoda Rapid та пального MUSTANG від WOG
23 лютого 2015


«Автомобіль року в Україні 2015»: визначено власників Skoda Rapid та пального MUSTANG від WOG

В ефірі Першого Автомобільного телеканалу відбувся розіграш призів Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015». У ході розіграшу було визначено власника головного призу - автомобіля Skoda Rapid, а також власників пального MUSTANG від WOG: два учасники фірмової програми лояльності «ПРАЙД» виграли по 50 л пального та 20 осіб по 20 л.

Вітаємо переможців та нагадуємо, що розіграш призів пройшов в рамках Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015», яку організувала медіагрупа «Автоцентр». В розіграші призів брали участь всі автолюбителі, що проголосували за автомобіль року на сайті www.autoroku.ua, в соцмережі «ВКонтакте» або заповнили і надіслали анкету з журналу «Автоцентр» або каталогу «Автобазар».

Розіграш призів проводився за допомогою комп'ютерної програми, що генерує випадкові числа. За ходом визначення переможців розіграшу спостерігала комісія, до складу якої увійшли представник виконавчої дирекції Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015» Володимир Семененко, бренд-менеджер компанії «Єврокар» Дмитро Рябенко та PR-менеджер «ВОГ РІТЕЙЛ» (мережа АЗК WOG) Анна Д’яконова, а також юрисконсульт Андрій Клюс, який засвідчив відповідність розіграшу «Положенням про проведення Акції» і відсутність порушень.

Інші новини