Меню
Авіашоу в Одесі традиційно не обійшлося без WOG
9 вересня 2015

Під час проведення другого відкритого Чемпіонату України з повітряного фрістайла, який відбувся в Одесі 5-6 вересня, компанія WOG традиційно не залишила без уваги ані учасників, ані гостей фестивалю. Літаки авіашоу заправляли найкращим паливом від WOG, а гостей свята пригощали найкавовішою кавою, смачнющими фірмовими хот-догами і бургерами від WOG CAFE.

До участі в Чемпіонаті були запрошені справжнісінькі аси, провідні льотчики України: члени збірної команди України з аеробатіку, переможці та призери Чемпіонатів Світу та Чемпіонатів Європи, майстри спорту міжнародного класу.

Льотна програма на спортивних літаках Як-52, Су-31 і Extra була представлена виступами в залік - фрістайлом, сольними показовими виступами і захоплюючими польотами парою.

Для гостей заходу крім п'яти годин захоплюючого спортивного дійства була підготовлена розважальна програма, веселі конкурси та вікторини, безліч призів і подарунків. Запрошених на свято веселили популярні одеські ведучі, а музичний супровід забезпечили кращі діджеї країни. А для найменших гостей Чемпіонату була обладнана спеціальна baby-зона з атракціонами, батутами,майстер-класами та аніматорами.

Кожен,  хто прийшов, міг сфотографуватися на фоні літаків, записатися на навчання в льотні школи, стрибнути з парашутом або здійснити ознайомлювальний політ.

Для зручності відвідувачів були організовані додаткові транспортні маршрути, а для бажаючих відвідати захід на своєму автотранспорті обладнана безкоштовна парковка.


Інші новини