Меню
«WOG CAFÉ» отримало визнання від найбільших експертів рітейлу України
1 вересня 2015


Торгова марка «WOG CAFÉ» здобула нагороду в номінації «Інновація року» однієї з найпрестижніших національних В2В-премій «PrivateLabel — 2015. Кращий партнер року серед рітейлерів». Такі результати були оприлюднені експертною радою бізнес-премії 28серпня.

Конкурс на визнання найкращих рітейлерів року проходив в два етапи у шести номінаціях -  «Кращий проект PrivateLabel року», «Внесок у розвиток товарної категорії», «Динаміка розвитку СТМ», «Впізнаваність торгової марки», «Інновація року», «Кращі умови співпраці». Цього року участь у премії приймали одразу 14 представників роздрібних мереж України.

У рамках першого етапу організатори провели опитування понад 30 найбільших виробників, які працюють з роздрібними мережами за контрактним виробництвом. У фіналі, тобто другому етапі конкурсу, кожна заявка учасників оцінювалася експертною радою з урахуванням онлайн голосування користувачів та результатів дослідження ринку СТМ компанії Nielsen.

«Компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» прагне вдосконалювати не лише власний бізнес, а й економічну ситуацію в Україні, розвиваючи нові напрямки, займаючи нові ніші, створюючи нові робочі місця і найголовніше – завойовуючи довіру та визнання наших партнерів та клієнтів в усіх куточках України», - наголосив генеральний директор компанії Сергій Корецький.

Національна В2В-Премія «PrivateLabel - 2015. Кращий партнер року серед рітейлерів» - це єдина на території України Бізнес-нагорода, яка відзначає з року в рік досягнення як виробників, так і роздрібних мереж. Премія покликана стимулювати рітейлерів покращувати рівень і якість співпраці з постачальниками, підвищувати конкурентоспроможність на національній та світовій арені.Інші новини