Меню
В аеропорту «Київ» відкрилось WOG CAFЕ
4 квітня 2017

Гарна новина для наших улюблених клієнтів, ми відкрили кафе сіті-формату в Міжнародному аеропорту «Київ»!

Нове WOG CAFE розташоване у зоні очікування аеропорту та працює за графіком 24/7. Відвідувачам доступне широке меню: 20 видів гарячих та холодних напоїв, в тому числі всі види кавових напоїв, що представлені на WOG, 3 види сніданків, 4 види основних страв, а також популярні фреш-сендвічі, хот-доги, бургери, лаваш-роли та чикен-меню.

Клієнти WOG CAFE в аеропорту можуть скористатися картою ПРАЙД чи мобільним додатком WOG PRIDE, та отримувати за їх допомогою знижки на їжу та напої.


«З відкриттям WOG CAFE в аеропорту «Київ» (Жуляни), як і у випадку із запуском WOG CAFE у потягах Інтерсіті, наша компанія знову стала першопроходцем серед операторів паливного ринку. Бути присутнім в столичному аеропорту – для нас не тільки важливо з точки зору іміджу, але й є диверсифікацією бізнесу, адже ми розраховуємо втричі наростити непаливні продажі за 5 років!»,

- розказує генеральний директор компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» Сергій Корецький.

«Ми притримуємось прийнятої стратегічної лінії, і планомірно розширюємо мережу наших закладів WOG CAFE, пропонуючи нашим клієнтам не просто найкавовішу каву та смачну їжу, а і європейський сервіс та гарний настрій. Пасажири аеропорту зможуть за доступними цінами перед подорожжю смачно поїсти та замовити щось смачне з собою на борт. Наступний інфраструктурний проект ВОГ КАФЕ та ВОГ МАРКЕТ зустрічайте незабаром на найновішому автовокзалі країни – «Теремки»


Інші новини