Меню
«Пробіг з вірою у серці» зібрав кошти на нове обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії
27 листопада 2015


У рамках соціальної ініціативи «Пробіг з вірою у серці» Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України отримав новітнє та сучасне обладнання для дитячої реанімації  -  церебральний соматичний оксіметр INVOS 5100C, що є вкрай необхідним для рятування маленьких життів під час хірургічних втручань. Офіційну передачу обладнання здійснили представники організатора та партнерів акції, зокрема й компанія «ВОГ РІТЕЙЛ».

Завдяки реєстраційним внескам на пробігах, благодійним внескам партнерів, меценатів та простих громадян через сайт Української Біржі Благодійності, а також акції «Дорога до серця» від компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» було зібрано 1 млн 438 тис. грн. На ці кошти вже придбано та до кінця року буде передано медичне обладнання для дитячих лікарень у всіх містах-учасниках пробігу.

Зокрема, вартість церебрального соматичного оксіметра INVOS 5100C, придбаного для київської лікарні, становила 600 тис. грн, до львівської ж лікарні буде придбано пульсоксиметр та багаторазові датчики на суму майже 240 тис. грн. Кременчуцька лікарня отримає спеціальні монітори, пусльоксиметр та багаторазові датчики майже на 200 тис. грн, ще по 200 тис. грн було витрачено на електрокардіограф, шприцевий насос, інкубатор та неонтальний пристрій для вінницької та херсонської дитячих клінік.

Як підкреслив директор з маркетингу компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» Віталій Ткаченко, мережа АЗК WOG готова й надалі підтримувати такі проекти, щоб забезпечити необхідним обладнанням якомога більше дитячих лікарень України.

«У рамках проекту «Пробіг з вірою в серці» ми вирішили об'єднати свої зусилля з компанією Данон, а також дати можливість українським споживачам взяти участь у цій соціальній програмі. Тобто кожен автомобіліст, який приїжджав на АЗК WOG, мав можливість всього за 2 гривні придбати сердечко й таким чином допомогти немовлятам вижити, рости й насолоджуватися життям!», - зазначив він.

Нагадаємо, цього року всеукраїнська благодійна акція «Пробіг з вірою у серці» відбулася вже вшосте. До  соціальної ініціативи у вересні долучилося 5 міст: Київ, Вінниця, Львів, Херсон та Кременчук, де майже 13 тисяч учасників вийшли на старт забігів та практично 450 тисяч громадян по всій Україні придбали "сердечка" на АЗК WOG.


Інші новини