Меню
«Пробіг з вірою у серці» набирає популярності у Вінниці
15 вересня 2015


Благодійна ініціатива «Пробіг з вірою у серці», що пройшла цього року у Вінниці за підтримки мережі автозаправних комплексів WOG, зібрала майже 6 тисяч учасників, що на третину більше, ніж минулого року. У 2014 році у «Пробігу» взяло участь 4200 вінничан.

Зазначимо, що Вінниця втретє прийняла «Пробіг з вірою у серці». В цілому, благодійна акція вже вшосте проходить містами України, що зібрати кошти на закупівлю медичного обладнання для дитячих кардіологічних лікарень.

Загалом, за всі роки проведення ініціативи, було здійснено 18 пробігів, у яких взяло участь 65,5 тисяч учасників. Всі вони зібрали 1,6 мільйонів гривень, на які було закуплено обладнання в лікарні, щоб щороку рятувати життя сотням дітей з вродженими вадами серця.

«Кожен з нас сьогодні став благодійником, якому не байдужа доля наших дітей. Крім того, сьогодні серед нас є й працівники нашої компанії, які разом з усіма здолали цю дистанцію, щоб на всю Україну довести небайдужість українців один до одного», - зазначив начальник управління роздрібних продажів мережі АЗК  WOG у Вінницькій обласні Микола Єфімець перед стартом «Пробігу».


Інші новини