Меню
«Я вже отримав своє перше підвищення, проте не зупиняюся на цьому»
27 липня 2016


Амбіційним людям завжди знайдеться місце у компанії WOG. Ми йдемо назустріч тим, хто дійсно прагне великих здобутків та має стійкі цілі. Дмитро Краснокутський, який працює на АЗК WOG у місті Києві, на вулиці Бориспільській, 12 вже відчув на собі, що значить підійматися кар’єрними сходами, проте успіхом хлопець не засліплений, натомість має попереду великі плани.

«Я працюю у компанії WOG 2 роки. Прийшов сюди на посаду помічника оператора. Раніше на АЗК не працював, тож досвіду не мав. Така робота цілком влаштовувала - вона була цікавою, спілкування з людьми надихало, свіже повітря було скоріш бонусом, ніж недоліком. Та пройшло півтора роки, і я відчув, що час рухатися далі.

Ніби в такт моїм думкам і прийшло підвищення. Мабуть, керівництво відчувало те ж саме. Так  став оператором. Посада надзвичайно подобається, ще більше, аніж попередня. Але, я не збираюся зупинятися на досягнутому. Попереду в мене довга дорога кар’єрними сходами, і я планую дійти до фінішу. Хочу стати директором  АЗК WOG.

Мій ранок починається з американо з молоком. Часто цей напій супроводжує мій улюблений хот-дог. Я люблю свою роботу, люблю солодкий присмак кави, люблю вдячні  посмішки наших клієнтів та звичне: «Чекаємо вас знову на WOG!»
Інші новини