Меню
«Київ для мене – це WOG»
21 липня 2016

Найскладніша та найвідповідальніша робота – це бути головною. Так вважає директор АЗК WOG у місті Києві, на вулиці Бориспільській, 12, Діана Калгіна, проте від цього обожнює свою професію не менше!

«Я працюю на АЗК WOG загалом два роки. Починала з посади адміністратора, а от директором стала лише три місяці тому.

Моє знайомство з цією мережею АЗК почалося з переїзду до Києва з Луганської області. Щойно приїхала, одразу влаштувалася сюди. Як то кажуть, з корабля на бал. Тому й кажу завжди, що Київ для мене – це WOG. Мій маленький світ, завдяки якому я здобула незалежність, стабільний заробіток і, не побоюсь цього слова, другу родину. Адже всіх своїх нових друзів я зустріла саме тут.

Зараз, коли мене торкнулася така честь – стати директором, я люблю WOG ще більше. Тепер відчуваю, наскільки відповідальну справу мені доручили і що я маю виправдати таку довіру.

Раніше я працювала на АЗК за іншою адресою, а сюди потрапила три місяці тому й одразу директором. Колектив тут новий, здебільшого підібраний мною. Хочеться збудувати такий собі механізм зі злагодженою ефективною роботою та, звісно, дружньою атмосферою. Наразі все йде за планом. Нам весело та комфортно працювати разом. Кожен знає свої прямі обов’язки та бездоганно виконує їх. А головне, що це все не стає на заваді нашої дружби та теплих відносин.

Мій ранок починається з посмішки. Я радію, що маю змогу приходити на улюблену роботу, яка справді приносить мені задоволення, маю колектив, що поважає мене й прислуховується, ну і звісно завжди насолоджуюся нашою найкавовішою кавою. До речі, саме по каві можна визначити, який я маю настрій сьогодні. Якщо небо похмуре, дощить, а я трохи задумлива, то це амерікано без цукру, щоб відчувати повноту кавового присмаку. Якщо  я щаслива й замріяна, то це капучино! Повітряна пінка, чудовий ранок, романтичний настрій.

Проте, якою б не була погода, в нашому «домі» WOG завжди затишно та тепло!»

Інші новини