Меню
«Дорога до серця» від WOG та УББ: куплено й передано медичне обладнання для Чернівців та Києва
28 січня 2019

Кожна 15-та дитина в Україні з’являється раніше визначеного терміну. Такі малюки зазвичай мають низьку вагу та недорозвинені внутрішні органи, тому в перші тижні та навіть місяці свого життя вони потребують особливого догляду. Період виходжування передчасно народжених діток можливий лише за наявності спеціального медичного обладнання. На жаль в Україні такі коштовні апарати мають далеко не всі пологові будинки.

В рамках проекту «Дорога до серця» компанія WOG та Українська Біржа Благодійності придбали та передали до КМУ “Міський клінічний пологовий будинок №1” у м. Чернівці 2 пульсоксиметра. Пульсоксиметр – це прилад, що контролює серцебиття малюка та рівень насиченості крові киснем. Для передчасно народжених малюків, що мають проблеми з диханням, ці життєво важливі показники потребують цілодобового моніторингу.

Також, завдяки коштам, зібраним у рамках проекту «Дорога до серця: передчасно народжені», WOG та Українська Біржа Благодійності передала до ДУ "Інститут Педіатрії, Акушерства та Гінекології НАМНУ" м. Києва 3 компресори до апарату ШВЛ (штучної вентиляції легенів). Компресори для ШВЛ вкрай необхідні діткам, що через недорозвиненість легенів ще не можуть дихати самостійно.

На залишок коштів, компанія WOG та Українська Біржа Благодійності також підтримали проект «Їхні життя залежать від апаратів» та придбали лампу фототерапії до ДУ "Інститут Педіатрії, Акушерства та Гінекології НАМНУ" м. Києва. Фототерапія необхідна передчасно народженим малюкам, щоб вберегти чутливий дитячий організм від появи жовтого пігменту - білірубіну, який призводить до жовтяниці.

Від щирого серця ми дякуємо всім, хто небайдужий до проблеми передчасно народжених в Україні та бере участь у зборі коштів в рамках кожної хвилі проекту «Дорога до серця» від WOG та Української Біржі Благодійності.


Інші новини