Меню
"Дорога до серця" від WOG - призер Національного конкурсу "Благодійна Україна - 2017"
23 березня 2018

Благодійна акція "Дорога до серця" отримала престижну нагороду, а саме ІІІ місце в номінації "Благодійна акція" Національного конкурсу "Благодійна Україна - 2017". Нагородження переможців відбулося під час урочистої церемонії 22 березня в приміщенні Київської міської державної адміністрації.

"Нам дуже приємно, що благодійний проект "Дорога до серця " вже другий рік поспіль визнають одним з кращих в країні. Ми не тільки купуємо обладнання в дитячі клініки, але також залучаємо до благодійності кожного українця. У цьому місія нашого проекту, ми щиро вдячні за нагороду, яка іще раз підтверджує, що разом ми здатні втілювати в життя добрі справи та творити справжні чудеса! WOG і надалі буде сповідувати принцип соціальної відповідальності та працювати на благо суспільства ", - говорить Олена Осипчук, PR-менеджер WOG.

Відзначимо, благодійний проект "Дорога до серця" спрямований на збір коштів для придбання медичного обладнання. Всі кошти перераховуються на купівлю устаткування в дитячі центри кардіології. За 12 років благодійної акції зібрано близько 15 мільйонів гривень.

Зокрема, за дві хвилі акції, які пройшли в минулому році, вдалося зібрати суму 2 041 418 грн. За ці гроші придбали сучасне медобладнання для пологового будинку в м Ковель, Ратнівської ЦРЛ, Старовижівської ЦРЛ, ЦРЛ в місті Маневичі (Волинська обл.), Херсонській РЦДБ і для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві.

Нагадуємо, метою Національного конкурсу "Благодійна Україна" є розвиток ефективної соціально орієнтованої благодійності, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та практик. Серед учасників конкурсу - соціально відповідальний бізнес, громадські та благодійні організації, фізичні особи, дитячі та молодіжні колективи, ініціативні групи, засоби масової інформації і т.д.


Інші новини