Меню
«Дорога до серця»: подаруйте малюкові перше дихання
1 серпня 2018

1 серпня 2018 року, разом з Українською біржею благодійності, ми запускаємо новий етап соціального проекту «Дорога до серця».Як і в попередніх акціях, ми плануємо зібрати 1 мільйон гривень. На зібрані кошти ми закупимо медобладнання для передчасно народжених малюків для ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН» м. Києва. Також нове обладнання отримають медичні установи, які спеціалізуються на виходжуванні народжених раніше покладеного терміну дітей, в Одесі, Дніпрі, Чернівцях та Ковелі.

В Україні 5% пологів - передчасні, а це 22 тисячі народжених раніше терміну дітей щорічно. Найчастіше такі малюки стикаються з розладами дихання. Лікування таких діток складне, тривале і вимагає застосування сучасного високотехнологічного обладнання.

«Соціально відповідальний бізнес не може залишатися осторонь від проблем суспільства, особливо в медичній сфері. Якщо ми можемо забезпечити ремонт або купівлю медобладнання, тим самим рятуючи дитячі життя, ми робимо це разом з нашими клієнтами. На цей раз спільно з партнером проекту - Українською біржею благодійності - направляємо кошти на порятунок дітей, що народилися передчасно. Твердо впевнені, що наші клієнти підтримають проект, набуваючи кавові напої в благодійних стаканчиках», - коментує Олена Осипчук, PR-менеджер WOG.

Взяти участь в акції просто: купуйте кавовий напій в благодійному стаканчику на АЗК або в WOG CAFE. Вартість стаканчика - 2 гривні. Акція триватиме, поки ми не досягнемо мети в 1 мільйон гривень.Також ви можете зробити благодійний внесок на сайті Української біржі благодійності онлайн: https://ubb.org.ua/project/4261/

«Стартує наша улюблена благодійна акція« Дорога до серця ». Це вже стало доброю традицією - двічі на рік ставати частиною проекту АЗК WOG і рятувати тисячі дитячих життів. Наша мета - придбати необхідне обладнання для пологових будинків, де лікарі рятують передчасно народжених малюків. Часто для таких дітей це єдиний шанс вирости здоровими та щасливими. Приєднуйтесь!» - закликає Ірина Гуцал, директор ubb.org.ua.

Ми проводимо акцію «Дорога до серця» вже понад десять років поспіль. Кожен раз нам вдається зібрати більше мільйона гривень. Так, за підсумками попередньої хвилі акції «Дорога до серця», ми зібрали 1 040 000 гривень. І вже в травні передали обладнання Інституту ім. Амосова в Києві та лікарням Волинської області.

Давайте робити добрі справи разом!

Інші новини