Меню
«Дорога до серця: передчасно народжені» від WOG та Української Біржі Благодійності — зібрано більше мільйона гривень!
21 листопада 2018

16 листопада на Софійській площі під час акції до Міжнародного дня передчасно народжених діток ми разом з Українською Біржею Благодійності оголосили підсумки соціальної акції «Дорога до серця: передчасно народжені». Цього року зібрано навіть більше запланованої суми — 1 128 846 грн!

Нагадаємо, що з 1 серпня на АЗК WOG можна було придбати спеціальні благодійні горнятка, дизайн яких розробляла відома художниця-блогерка Віталіна Бойко. Також кошти можна було перерахувати на сайті Української біржі благодійності.

«Вже понад 11 років WOG допомагає дітям в різних аспектах. Цього разу ми поставили перед собою дуже амбітний план — 1 мільйон гривень, і були вражені, що нам вдалося зібрати навіть більше. Ми дуже вдячні нашим клієнтам, що відгукнулися на цю активність і допомогли зібрати необхідну суму», — говорить Ольга Капустіна, директор з маркетингу WOG.

Це вже 16-та хвиля благодійного проекту «Дорога до серця». Цього разу ми збирали кошти для закупівлі медичного обладнання для малюків, які народилися раніше визначеного терміну, адже в Україні кожна двадцята дитина з'являється на світ раніше терміну. Це понад 22 тисячі недоношених дітей щорічно.

Найчастіше такі малюки мають дихальні розлади, а також ускладнення від проведення тривалої штучної вентиляції легень. На жаль, їх лікування складне, тривале і вимагає сучасного високотехнологічного обладнання.

Завдяки зібраним коштам, таке обладнання отримають ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН» м. Києва, а також медичні установи, що спеціалізуються на виходжуванні немовлят у Одесі, Дніпрі, Чернівцях та Ковелі.Ми проводимо  акцію «Дорога до серця» вже більше одинадцяти років поспіль. Минулого року, завдяки зібраним коштам, життєво важливе обладнання отримали Інститут ім. Амосова в Києві та лікарні Волинської області.

Інші новини