Меню
«Дорога до серця»: благодійна акція
19 грудня 2017

WOG разом з Українською благодійною біржею проводять 15-ту хвилю благодійної акції «Дорога до серця». Проект триватиме з 19 грудня 2017 року по 28 лютого 2018 року включно. Наша мета — зібрати 1 000 000 грн, за які ми придбаємо медобладнання для дитячих лікарень у містах України.

Кожен бажаючий може придбати сердечко на АЗК WOG або в WOG CAFÉ вартістю 5 гривень, і тим самим подарувати дітям шанс на життя. Ви також можете пожертвувати кошти через сайт ubb.org.ua. Зібрані гроші будуть відправлені до лікарень у Любешові, Турійську, Шацьку (Волинська область), а також Національному інститутові серцево-судинної хірургії ім. Амосова (м. Київ).

За весь період проекту на лікування маленьких пацієнтів було перераховано понад 8 млн грн. Завдяки небайдужим клієнтам цього літа ми зібрали 1,14 млн грн та закупили обладнання для лікарень Києва, Херсона, Старої Вижівки та Ковеля.

Але ще багато медичних установ по всій Україні потребують сучасного обладнання. За результатами майбутньої акції «Дорога до серця» плануються наступні закупівлі:

  • для Турійської центральної районної лікарні — електротерапевтичний апарат для лікування дітей з неврологічною патологією та аналізатор електролітів для поліпшення діагностики захворювань в дитячій онкології. Ціна — 198 тис. грн.

  • для Шацької ЦРЛ — гематологічний аналізатор, за допомогою якого можна швидко проводити аналіз крові. Ціна — 171 тис. грн.

  • для Любешівської ЦРЛ — транскутанного білірубінометр, шприцевий інфузійний насос та пульсоксиметр. Всі ці прилади допоможуть швидко і точно проводити аналізи в немовлят. Загальна вартість — 163 тис. грн.

  • також Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова потребує електровідсмоктувачи, портативний транcіллюмінатор, артеріальні датчики та  інші інструменти загальною вартістю 470 тис. грн.

«Ми бачимо бажання та готовність наших клієнтів допомагати, а це означає, що ми не можемо зупинятись. На жаль, в Україні 60-70% смертності серед дітей викликають хвороби серця. Проблема насправді стоїть дуже гостро. Саме тому проект "Дорога до серця" спрямований на допомогу лікарням і кардіологічним центрам, щоб ще більше дітей отримали якісну медичну допомогу в Україні»,- зазначає Ольга Капустіна, директор по маркетингу WOG.

Офіційні правила акції «Дорога до серця»


Інші новини