Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

«Дорога до серця»: благодійна акція

19.12.2017

WOG разом з Українською благодійною біржею проводять 15-ту хвилю благодійної акції «Дорога до серця». Проект триватиме з 19 грудня 2017 року по 28 лютого 2018 року включно. Наша мета — зібрати 1 000 000 грн, за які ми придбаємо медобладнання для дитячих лікарень у містах України.

Кожен бажаючий може придбати сердечко на АЗК WOG або в WOG CAFÉ вартістю 5 гривень, і тим самим подарувати дітям шанс на життя. Ви також можете пожертвувати кошти через сайт ubb.org.ua. Зібрані гроші будуть відправлені до лікарень у Любешові, Турійську, Шацьку (Волинська область), а також Національному інститутові серцево-судинної хірургії ім. Амосова (м. Київ).

За весь період проекту на лікування маленьких пацієнтів було перераховано понад 8 млн грн. Завдяки небайдужим клієнтам цього літа ми зібрали 1,14 млн грн та закупили обладнання для лікарень Києва, Херсона, Старої Вижівки та Ковеля.

Але ще багато медичних установ по всій Україні потребують сучасного обладнання. За результатами майбутньої акції «Дорога до серця» плануються наступні закупівлі:

  • для Турійської центральної районної лікарні — електротерапевтичний апарат для лікування дітей з неврологічною патологією та аналізатор електролітів для поліпшення діагностики захворювань в дитячій онкології. Ціна — 198 тис. грн.

  • для Шацької ЦРЛ — гематологічний аналізатор, за допомогою якого можна швидко проводити аналіз крові. Ціна — 171 тис. грн.

  • для Любешівської ЦРЛ — транскутанного білірубінометр, шприцевий інфузійний насос та пульсоксиметр. Всі ці прилади допоможуть швидко і точно проводити аналізи в немовлят. Загальна вартість — 163 тис. грн.

  • також Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова потребує електровідсмоктувачи, портативний транcіллюмінатор, артеріальні датчики та  інші інструменти загальною вартістю 470 тис. грн.

«Ми бачимо бажання та готовність наших клієнтів допомагати, а це означає, що ми не можемо зупинятись. На жаль, в Україні 60-70% смертності серед дітей викликають хвороби серця. Проблема насправді стоїть дуже гостро. Саме тому проект "Дорога до серця" спрямований на допомогу лікарням і кардіологічним центрам, щоб ще більше дітей отримали якісну медичну допомогу в Україні»,- зазначає Ольга Капустіна, директор по маркетингу WOG.

Офіційні правила акції «Дорога до серця»


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
додаток PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.