Меню
«Дорога до серця – 3»
7 червня 2016

Лише уявіть, що відчувають діти з важкими хворобами серця, що лежать на лікарняних ліжках та чекають наступного дня, як вироку.

Але ми можемо скасувати цей вирок завдяки проекту «Дорога до серця». Наразі ми збираємо кошти на роликові насоси - це окремі елементи апарату, котрі підтримують циркуляцію крові під час операції на зупиненому серці й беруть на себе функцію серця маленьких пацієнтів.

На жаль, апаратів зараз не вистачає, під загрозою тисячі маленьких життів. І хоча це вже не перший збір коштів, ініційований компанією WOG, залишилося зібрати ще 68 900 грн.

Нагадаємо, до участі у благодійному проекті  «Дорога до серця-3», що стартував у квітні 2016 року WOG запросила виключно бізнес-партнерів – компанії, з якими співпрацює не один рік. На сьогоднішній день, проект зібрав 108 350 грн. з необхідних 177 250 грн.

Лікарі сподіваються, що партнерська акція «Дорога до серця-3» допоможе у найкоротший термін зібрати необхідну суму на обладнання.

Ми просимо небайдужих партнерів долучатися до благодійної акції. Кожна ваша гривня наближує маленьке сердечко до заповітної мрії – мрії віднайти втрачене здорове дитинство. Щоб зробити благодійний внесок, достатньо перейти за посиланням.

Також повідомляємо, що 1 червня, до Дня захисту дітей, стартувала 12-та благодійна акція "Дорога до серця". На відміну від партнерського проекту, участь у даній акції може взяти кожен бажаючий, придбавши наліпку-сердечко за 3 грн на АЗК WOG.

Деталі акції за посиланням.

Інші новини