Меню
«…Це не тимчасовий підробіток, це - моя робота!»
2 червня 2016

Коли ти студент і  попереду тебе майорить безліч доріг та непізнаних шляхів важливо зробити правильний вибір. Як то кажуть, ми самі обираємо якою буде наша кар’єра і тут важливо не гнатися за примарними обіцянками, а тверезо дивитися на реальні перспективи. Саме так і зробив студент фінансист Єгор Кічко. Хлопець лише місяць працює на АЗК WOG на вулиці Богатирська, 15, проте вже має великі цілі!

«Я влаштувався на АЗК WOG, аби підзаробити на канікулах. Звісно, можна було б обрати й інше ремесло, але я обожнюю автомобілі, тож вирішив – ця робота найбільш підходяща. Проте вже зараз можу з впевненістю сказати – це не тимчасовий підробіток, це моя робота! Робота, яка мені подобається і приносить справжнє задоволення.

Працювати тут – значить, кожну хвилину перебувати в доброму гуморі, а як інакше? Адже ми маємо заряджати наших клієнтів позитивом, попереду в них дорога. Мені подобається це спілкування, тим паче, що нерідко впізнаєш у приємних балакучих людях зірок нашого шоу-бізнесу. Я пишаюся, що такі відомі люди обирають компанію в якій я працюю, значить ми цього варті.

Після канікул планую продовжити працювати, гнучкий графік це дозволяє. Звісно хочеться кар’єрного зросту, і я думаю, він у мене буде. Наступною сходинкою бачу посаду оператора, але й на цьому, звісно, не зупинятимусь.

Я обожнюю ранки на АЗК WOG, вони найяскравіші, навіть незважаючи на те, що зараз канікули, а я працюю. Чудовий колектив і найкавовіша кава додають наснаги на весь день».

Інші новини