Меню
Байк — для задоволення, страховка — для впевненості
19 травня 2017

Страхова компанія VUSO — партнер мережі АЗК WOG — проводить акцію «Купи поліс ОСЦПВ та візьми участь у розіграші 1000 літрів пального»! У цій акції беруть участь водії, які оформили автоцивілку на WOG.


Ми вітаємо Сергія Осипенко із Києва з виграшем 1000 л бензину! Сергій придбав страховку для свого мотоцикла Honda в квітні на столичній заправці WOG. У той момент він не знав про акцію VUSO і гадки не мав, що йому так пощастить. Він поспішав оформити поліс для байка до відкриття мотосезону.

«Страховка на машину оформляє мій агент. Коли я зібрався вивезти мотоцикл з гаража, у нього не виходило оформити поліс в той же день. Тому заїхав на заправку WOG на Броварському проспекті та швидко оформив там страховку» — сказав Сергій Осипенко, постійний клієнт WOG.


18 травня представники компаній WOG та VUSO привітали Сергія Осипенко з виграшем і вручили йому талони на 1000 л бензину. Зустріч відбулася на АЗК WOG «Лісова» — місці, де переможець акції оформив страховку. Відзначимо, що вирішити важливе питання Сергію допоміг оператор Роман Майстренко.

Акція «Купи поліс ОСЦПВ та візьми участь у розіграші 1000 літрів пального». Наступний розіграш річного запасу автомобільного палива відбудеться 10 червня. Бажаємо везіння!


Інші новини