Меню
WOG утримається від підвищення цін на пальне
25 липня 2014

Найбільша українська приватна мережа автозаправних комплексів WOG наразі утримається від підвищення цін на пальне. Таку заяву зробив генеральний директор компанії Сергій Корецький.

“Цей рік став найскладнішим для вітчизняного ринку нафтопродуктів за всю історію незалежної України. Серед основних причин цього: суттєва девальвація гривні, зростання цін на нафту на світових ринках, падіння споживання пального населенням, обмеження морських поставок через події в Криму, а головне – військові дії.  В такі складні часи надзвичайно важливо втримати ринок і не допустити маніпуляцій. Проте останні два дні ми спостерігаємо, що деякі компанії, скориставшись призупинкою продажу пального одним з найбільших гравців, почали підвищувати ціни.

Хочу зробити офіційну заяву, що мережа WOG наразі утримається від підвищення цін на пальне, особливо в такий важкий для країни період. На цінову політику в нашій мережі впливають фундаментальні речі - курс долара, коливання цін на нафту на міжнародних ринках, зміни в податковому законодавстві. Компанія WOG будує довгострокові плани свого розвитку, тому миттєва, локальна вигода - це точно не наша історія”, - зазначив генеральний директор компанії.

Довідка про компанію: 
ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (м. Київ) входить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних станцій під брендом WOG, зараз нараховує більше ніж 500 об’єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ - це найбільша приватна мережа АЗК на українському ринку нафтопродуктів. Пальне Mustang виготовляється з базового нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає стандарту Евро5. Поставки здійснюються нафтопереробними заводами Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусі. Мережа АЗК WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За результатами конкурсу «Вибір року», WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗК в 2010-2013 рр. 


Інші новини