Меню
Mustang знайшов свого власника!
18 червня 2014

Легендарний автомобіль Ford Mustang, що є головним призом акції “Місяці потужності з MUSTANG” від мережі АЗК WOG, знайшов свого власника. Ним став киянин Сергій Журавель. 

Сергій завітав до нас в гості на горнятко запашної кави та поділився своїми враженнями від події: 

“Дуже схвильований. Давно заправляюсь на WOG, але так ще ніколи не щастило! На головний приз не чекав, адже єдине, що вигравав у своєму житті був тостер, а тут машина мрії! Коли зателефонували з WOG – не повірив, думав, що це жарт, оскільки трансляцію розіграшу пропустив, а коли зрозумів, що ні, все одно вирішив нікому не казати, поки остаточно не переконаюсь. Днями бачив один Mustang у місті – неймовірна машина. З нетерпінням чекаю, коли сяду за кермо своєї!”. 

“Я радий привітати Сергія з перемогою! Сподіваюсь, що нам вдалося здійснити ще одну заповітну мрію”, - зазначив генеральний директор ТОВ “ВОГ РІТЕЙЛ” Сергій Корецький. 

Він також додав: “Для нас дуже важливо, які емоції відчувають наші клієнти підчас акцій, вони допомагають нам зрозуміти чи в правильному напрямку ми рухаємось. Тому цього разу ми вирішили піти на невеличкий експеримент – разом з призами (футболки та годинники) ми висилали листівки, в яких просили переможців поділитися з нами своїми фото та емоціями. Зворотній ефект вразив – ми отримали дуже багато фото з усмішками на обличчях наших клієнтів та добрих слів на адресу WOG. Вважаю, що експеримент з інтерактивним спілкуванням був вдалим”. 

Нагадаємо, що трансляція розіграшу відбулася в ефірі 5 каналу 13 червня у програмі “Ранок”. 

Окрім головного призу компанія WOG розіграла 45 не менш легендарних за Mustang швейцарських годинників LONGINES та більш ніж 3000 фірмових футболок-поло. 

Акція “Місяці потужності з MUSTANG” тривала з 3 квітня по 3 червня поточного року. Кожен клієнт WOG, що заправлявся в цей період від 10 л будь-якого пального торгової марки MUSTANG (бензин, дизельне пальне, газ) мав можливість виграти Ford Mustang.


Інші новини