Меню
В РІК КОНЯ WOG ПОДАРУЄ СВОЇМ КЛІЄНТАМ ЛЕГЕНДАРНИЙ MUSTANG
3 квітня 2014

Найбільша приватна монобрендова мережа автозаправних комплексів WOGрозпочинає нову акцію «Місяці потужності з MUSTANG», головним призом якої є легендарний автомобіль Ford Mustang.

«Так символічно співпало, що 2014 рік – рік коня, найпотужніше пальне від WOG - MUSTANG, а мрія багатьох автомобілістів – це легендарний автомобіль Mustangвід концерну Ford. Ми об’єднали ці складові в одну акцію та впевнені в неминучості успіху цієї трійки», - зазначив генеральний директор ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» Сергій Корецький.

Протягом двох місяців, з 3 квітня по 3 червня поточного року, кожен клієнт WOG, що заправить не менше 10 л будь-якого пального торгової марки MUSTANG (бензин, дизельне пальне, газ) та розрахується готівкою чи банківською карткою, має можливість виграти Ford Mustang. Для того, щоб взяти участь в акції достатньо безкоштовно відправити код з розрахункового чеку на короткий номер 8525 або зареєструвати його на сайті www.mustang.wog.ua. Зворотня SMS від організатора підтверджує участь клієнта в акції. З одного номеру телефону, за допомогою SMS і за допомогою сайту, можна зареєструвати не більше трьох акційних кодів на добу.

Окрім головного призу прихильників мережі WOG чекають інші призи серед яких 45  коштовних швейцарських годинників та 3 100 фірмових  футболок-поло.

Розіграш автомобіля буде транслюватись в ефірі одного з національних телевізійних каналів не пізніше 15 червня 2014 року. Годинники та футболки знайдуть своїх власників за допомогою сайтуwww.random.org.  Компанія WOG планує розігрувати 50 футболок щодня та 5 годинників щотижня.


Інші новини