Меню
WOG вітає жінок з 8 березня солодким компліментом
7 березня 2014

Компанія WOG завжди дуже уважно ставиться до своїх клієнтів та забезпечує їх не лише високоякісним пальним та європейським рівнем обслуговування, а й несподіваними подарунками.

До Міжнародного жіночого дня WOG підготував невеличкий сюрприз усім представницям прекрасної статі - сувенірні солодощі для кожної жінки, котра заїде заправитись на будь-який комплекс компанії протягом 7 та 8-го березня.

«Жінки – це найчарівніші створіння, які привносять у наше життя красу, турботу, затишок та злагоду. Це наші матері, сестри, дружини, доньки, які завжди поряд з нами за будь-яких обставин. Даруючи солодкий комплімент у ці святкові дні, ми прагнемо символічно подякувати представницям тендітної половини людства за їх неймовірну красу, дбайливість і ніжність. Хочемо привітати усіх жінок зі святом та побажати весняного настрою, гармонії та радості. Нехай кожен день дарує Вам приємні несподіванки та всеохоплююче відчуття справжнього жіночого щастя», - підкреслив генеральний директор ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» Сергій Корецький.


Інші новини