Меню
5 тис. переселенців та ветеранів АТО знайшли роботу завдяки спільним зусиллями ЦЗВЛ та WOG
29 лютого 2016

За 2 роки діяльності ГО «Центр зайнятості Вільних людей» (ЦЗВЛ), основною метою якого є соціальна адаптація та працевлаштування переселенців і ветеранів АТО, вдалося працевлаштувати 5 тис. осіб. WOG продовжує надавати всебічну підтримку проекту.

За даними ЦЗВЛ, за два роки діяльності до організації звернулося більш ніж 15 000 людей. Кожен отримав консультації від волонтерів, які допомогли з пошуком вакансій, координували участь в навчальних програмах, тренінгах та семінарах для переселенців і ветеранів АТО.

Окремий проект ЦЗВЛ «Воїну – гідна праця» орієнтований на підтримку  учасників АТО. У рамках даного проекту воїнам надаються професійні консультації, профорієнтація, допомога у пошуку вакансій, навчанні та перекваліфікації. Для роботи з учасниками АТО, які отримали інвалідність унаслідок участі в бойових діях, ЦЗВЛ застосовує підхід кейс-менеджменту, що передбачає всебічну підтримку бійців включно з медичною, психологічною та юридичною допомогою. Партнером саме цієї програми виступає компанія WOG.

«Ми підтримали ініціативу допомоги у працевлаштуванні учасників АТО «Центру зайнятості Вільних людей», а також  долучаємо до цієї справи наших партнерів по бізнесу. Такий варіант допомоги, на відміну від одноразової чи регулярної матеріальної допомоги, надасть учасникам АТО найбільший рівень захищеності та допоможе повернутися до самодостатнього повноцінного життя. Працевлаштованість надасть їм упевненості у собі, можливість розвиватися у професійній сфері, заробляти та самостійно обирати свій шлях у житті», – підкреслює важливість виконання соціальної ролі бізнесу в суспільстві Людмила Тибольчук, начальник управління маркетингу ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ».

Інші новини