Меню
WOG відправив двох своїх клієнтів на Олімпіаду в Сочі
12 лютого 2014

Переможцем спільної акції компаній WOG та VISA «Вперед до перемог з VISA!» з головним призом – путівкою на двох на зимові Олімпійські ігри 2014 року в м. Сочі (Росія) став киянин Миколай Борисович Мазура. Ще п`ять щасливчиків отримали планшетні комп`ютери Samsung Galaxy Tab.

 «Зізнаюсь, на виграш не очікував. Навіть уявити не міг, що можу потрапити у буревій спортивних подій, за якими стежитиме увесь світ! Крім того це чудова нагода продовжити зимову відпустку!», - зазначив переможець Миколай Мазура.

Подарунок «Поїздка на двох на Зимові Олімпійські ігри 2014 у м. Сочі» передбачає оплачений авіа переліт, проживання у двомісному номері в готелі «Radisson Beach Resort and Spa», квитки на відвідування всіх змагань,  харчування та набір подарунків із символікою Visa Сочі 2014. 

«У лютому стартують зимові Олімпійські ігри в Сочі. Це справжнє свято для усіх прихильників зимових видів спорту, а те, що вони проводяться раз на чотири роки робить їх відвідання ще більш бажаним. Тому я щиро вітаю переможця, котрий має можливість здійснити таку мандрівку! Ми завжди дуже уважно ставимося до наших клієнтів та намагаємося втілювати в життя їхні мрії», - наголосив генеральний директор компанії “ВОГ РІТЕЙЛ” Сергій Корецький.

Визначення переможців відбувалося шляхом випадкового анонімного комп`ютерного відбору серед номерів транзакцій. 

Нагадаємо, що для участі в акції потрібно було всього лише здійснити розрахунок  за покупку  пального або товарів  Sun Market на будь-яку суму за допомогою банківської картки VISA.


Інші новини