Меню
Офіційна позиція компанії WOG
24 січня 2014

В ці непрості для країни часи до компанії WOG щодня надходить безліч запитів від засобів масової інформації стосовно ситуації, що склалася. Саме тому я вирішив офіційно повідомити позицію нашої компанії. Я надзвичайно схвильований подіями останніх днів. Рішуче засуджую вбивство та каліцтво людей, тому що в світі не має нічого ціннішого за людське життя. 

Я розумію, що дуже складно не піддаватися бурхливим емоціям та продовжувати виконувати свої робочі обов`язки в той час, коли тисячі людей проливають кров на вулицях столиці. Але якщо зупиняться заправки – зупиниться і рух у країні. Дитячі садки, школи, магазини не матимуть змоги своєчасно отримувати продовольчі товари. Виникнуть проблеми з пересуванням спеціальної техніки:  пожежних машин, снігоприбиральної техніки, карет швидкої допомоги.  

Саме тому ми обіцяємо, що докладемо усіх зусиль задля того, щоб працювати у звичайному режимі та продовжувати будувати демократичну європейську країну. І ми робимо це не лише сьогодні, а вже протягом 20 років. В нашій роботі ми орієнтуємось на європейські стандарти якості пального, європейський рівень обслуговування клієнтів та на європейські цінності для наших працівників. І всі ці роки ми змінювали обличчя нашої країни на краще.

Крок за кроком ми будували та створили найбільшу приватну українську нафтову компанію, яка забезпечує робочими місцями майже 10 тисяч осіб. Ми створюємо близько 100 нових робочих місць на місяць.

Будучи одним з бюджетоутворюючих підприємств галузі, ми активно підтримуємо економіку країни. Від наших відрахувань до Державного бюджету, в значній мірі, залежить своєчасність виплат заробітних плат та пенсій. У 2013 році ми заплатили майже 3 млрд гривень до бюджетів різних рівнів.

Ми поважаємо та підтримуємо право народу України висловлювати свої переконання мирно, без зброї, відповідно до Конституції та законів України. Від самого початку політичної кризи ми звернулися до всієї нашої родини – колективу компанії WOG з проханням не бути байдужими до людей. Так само, як і в минулому році підчас сильного снігопаду ми турбувались про наших співвітчизників, що потрапили у полон стихії, надавали притулок, зігрівали чаєм та кавою. Сьогодні ми турбуємось про людей, які потрапили під те саме лихо, але тепер соціальне. 

Зараз не час для розпалювання ворожнечі. Тепер як ніколи потрібно піклуватися один про одного, не залишати напризволяще тих, хто просить допомоги. На превеликий жаль, деякі непорядні люди користуються складною й нестабільною політичною ситуацією для реалізації своїх особистих інтересів.

Так, наша компанія потрапила під, добре сплановану, інформаційну атаку в соціальних мережах та деяких ЗМІ. Провокатори використовують потужну зброю -  патріотичні почуття людей, небайдужих до долі своєї країни. Нам достеменно відомо, хто стоїть за цією акцією та маніпулює почуттями людей, навмисно спотворюючи інформацію.

Тому закликаємо всіх наших клієнтів не реагувати на провокації з боку маніпуляторів, щоб самим не стати об`єктом маніпуляцій.

Вірю в наш європейський вибір. Вірю в Україну. Вірю в український народ!

Сергій КОРЕЦЬКИЙ, генеральний директор компанії “ВОГ РІТЕЙЛ”


Інші новини