Меню
Мільйонером від WOG став Валерій Маленко
9 січня 2014

Напередодні Нового року 31 грудня в вечірньому ефірі телеканалу «Україна» відбулася трансляція розіграшу 1 млн гривень - головного призу акції «Мільйонер від WOG». Щасливим мільйонером став киянин Валерій Вікторович Маленко.

«Почуття переповнюють! Я навіть і уявити не міг, що стану мільйонером… Довго не міг повірити, коли мені подзвонили і сказали, що я виграв мільйон. Сам декілька разів передзвонював та заходив на сайт, щоб переконатися, що це не помилка або сон. Я ніколи не вірив в чудеса, а тут таке щастя привалило під Новий рік! Цього року донька виходіть заміж, тож зіграємо чарівне весілля та й взагалі планів безліч!» - поділився враженнями від виграшу Валерій Маленко. 

Окрім головного призу компанія WOG розіграла 50 планшетних комп`ютерів iPad Air шляхом випадкового комп`ютерного жеребкування ( на платформі www.random.org).

«Головне завдання WOG - турбота про своїх клієнтів. Саме для них ми реалізовуємо якісне пальне, пропануємо найсмачнішу каву і постійно розширюємо перелік товарів та послуг. Але особливо приємно радувати своїх клієнтів несподіваними сюрпризами, які допомагають їм реалізувати свої мрії - виграти квартиру, відправитися в далекі країни або виграти мільйон гривень. Я щиро вітаю переможця акції «Мільйонер від WOG» і радий, що завдяки нашій компанії на одного мільйонера  в Україні стало більше», - наголосив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький .

Нагадуємо, що для участі в акції «Мільйонер від WOG» необхідно було придбати не менше 20 літрів будь-якого виду пального в мережі автозаправних комплексів WOG, розрахувавшись готівкою або банківською карткою.


Інші новини