Меню
WOG зібрав понад 100 тис. грн для дитячих будинків у День Святого Миколая
25 грудня 2013

Компанія WOG спільно з автомобілістами зібрала 101 299 гривень для вихованців дитячих будинків під час акції «Дорога до серця», яка проходила в День Святого Миколая.


На протягом доби, 19 грудня, 5 копійок від вартості кожного літра пального, купленого за готівку, перераховувалися для вихованців дитячих будинків у Львові , Донецьку та Києві. Кошти будуть спрямовані на придбання найнеобхідніших речей у притулок для неповнолітніх (м. Львів), спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 3 для дітей із важкими порушеннями мови (м. Донецьк) і дитячий будинок «Малятко» для дітей дошкільного та шкільного віку ( м. Київ).


Крім цього, на прохання центру реабілітації дітей-інвалідів «Свєточ» компанія WOG подарує квитки для сорока діточок на «Головну Ялинку України», яка пройде в Києві напередодні Різдва Христового 6 січня 2014.


«Ми дякуємо всім водіям, які заправилися 19 грудня, в День Святого Миколая, в мережі АЗК WOG. Кожен з Вас зробив свій внесок у добру справу, яка допоможе декільком десяткам дитячих сердець стати трохи щасливішими, відчути турботу і любов. Дякуюємо всім Вам», - сказав генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.


Інші новини