Меню
WOG розіграє мільйон гривень в ефірі ТРК «Україна» 31 грудня
24 грудня 2013

Добігає кінця новорічна акція компанії WOG “Мільйонер від WOG”. Розіграш головного призу, 1 млн гривень, відбудеться напередодні Нового року 31 грудня в вечірньому ефірі телерадіокомпанії “Україна” між 19:00 і 20:00 годинами. Більш точний час буде зазначено додатково.


Окрім головного призу по буднях розігрується по два iPad Air шляхом випадкового комп’ютерного жеребкування (на платформі www.random.org). Посилання на результати розіграшів розміщуються на офіційному сайті компанії WOG (www.wog.ua). 

Нагадуємо, що задля участі в акції, необхідно придбати не менше 20 літрів пального будь-якої марки, розрахувавшись готівкою або банківською карткою. Разом із розрахунком за пальне кожен клієнт отримуватиме касовий чек з унікальним 7-значним кодом, який треба відправити на короткий номер 8525. 

31 грудня в ефірі телеканалу “Україна” відбудеться розіграш 1 млн гривень. У присутності генерального директора компанії WOG та представника міжнародної аудиторської компанії БДО, ведуча телеканалу випадковим чином обере 7 цифр виграшного коду. Учасник, чий унікальний код співпаде з виграшним, стане мільйонером. У випадку, якщо із виграшним кодом не співпав жоден унікальний акційний код, з відправлених до розіграшу учасниками, головний подарунок пропорційно ділиться між учасниками, у яких перші шість цифр акційного коду послідовно співпали з першими шістьома цифрами виграшного коду. 

Акція триватиме до 29 грудня 2013 року включно. На всіх її учасників також чекатимуть безліч гарантованих заохочувальних подарунків: чашок кави або чаю на АЗК WOG за кожен другий акційний чек.


Інші новини