Меню
WOG вчетверте стала найкращою компанією на конкурсі «Вибір року»
28 листопада 2013

В 2013 році компанія WOG  вчетверте стала найкращою компанією в номінації «Мережа автозаправних комплексівроку». Нагороду було отримано на конкурсі «Вибір року» в Україні. Високі стандарти якості – це головний критерій у роботі компанії, що вкотре підтверджують  результати всеукраїнського маркетингового дослідження компанії TNS Ukraine: оцінка позицій товару (послуги) на ринку клієнтами, експертний аналіз якості товарів та послуг, експертна оцінка рекламно-іміджевої компанії.

WOG – лідер на ринку й дбає про своїх клієнтів, за що вони віддячують лояльністю до бренду, адже «Вибір року» – це передусім вибір споживачів. Їхня висока оцінка ще раз засвідчує, що робота компанії з розвитку мережі не залишається непоміченою, а визнання експертів засвідчує правильність обраної стратегії.

Мережа автозаправних комплексів WOG безмежно вдячна своїм постійним клієнтам за вибір. Ніщо не надихає команду компанії так, як визнання успішності роботи.

Довідка: «Вибір року» – перший Міжнародний конкурс, який розпочав свою діяльність на українському ринку 2001-го року.  

Основна мета проекту: комплексна оцінка якості та популярності конкретного товару або послуги серед споживачів і експертів-професіоналів з метою вибору та визначення лідерів року в кожній номінації.

Переможців «Вибору року» визначають за результатами досліджень, які відображають реальні уподобання людей. Ще одна особливість фестивалю-конкурсу – це міжнародний аудит, який проводить компанія Deloitte, одне з найавторитетніших агентств у світі.


Інші новини