Меню
WOG заправляє електрокари
21 листопада 2013

Сьогодні, 21 листопада, компанія WOG офіційно відкрила першу електрозаправну станцію в своїй мережі, розташовану у Києві. Ця ініціатива - крок до розвитку інфраструктури екологічних та сучасних автомобілів в Україні. Протягом наступного року компанія планує відкрити такі заправки у всіх обласних центрах України.

Вартість однієї електрозарядної станції, виробництва французької компанії Schneider Electric, складає близько 5 тис. євро. Номінальна потужність - 44 кВт. Станція розрахована на одночасний заряд двох автомобилів струмом до 40А. Встановленням та дистрибуцією продукції ТМ Schneider-Electric, також як і рішень задля ЕЗК в Україні, займається компанія «Софіт Люкс».

«Компанія WOG - перша, хто розглядає відкриття електрозаправок не як експеримент, а як частину стратегії розвитку бізнесу.  Впевнений, що сучасні авто технології  стануть таким само звичним явищем, яким зараз є смартфони,  які лише нещодавно були прикладом далеких високих технологій. Ми сподіваємось, що скоро в Україні  збільшиться кількість електрозаправок та елекрокарів  за принципом сніжного кому», - зазначив генеральний директор компанії «Schneider Electric Україна» Володимир Шатунін.

На сьогодні в Україні налічується усього близько 300 електромобілів. Попит на такий вид транспорту високий, але ринок гальмує відсутність відповідних заправних комплексів. «Не секрет, що Європа випереджає нас у галузі «зеленої» енергетики, але сильно відставати ми не збираємось. Тому побудували спільний з компанією WOG план розвитку й наразі працюємо над тим, аби на усіх стратегічних транспортних «артеріях» країни з’явились електрозаправні станції. У найближчих планах – траси Київ-Чоп, Київ-Одеса, напрямок на Крим, а також усі обласні центри», - зазначив Роман Степаньков, керівник проектного напрямку компанії «Софіт Люкс».

«Для компанії WOG електрозаправки – це не іміджевий проект, а стратегія розвитку бізнесу.  Ми хочемо привабити на наші АЗК іноземців, що подорожують електрокарами; ми готові інвестувати у розвиток інфраструктури для поширення сучасних технологій. За нашими планами до кінця 2014-року такі заправні станції будуть у кожному обласному центрі України. Виходячи з того, наскільки збільшиться кількість електрокарів у країні, а отже і попит на електрозаправки, ми будуватимемо подальший план розвитку», - додав заступник генерального директора WOG з технічної експлуатації В’ячеслав Савельєв.

«Для компанії WOG відкриття електрозаправок – це внесок в майбутнє. Таким чином ми прагнемо до освоєння суміжних ринків. Наша мета – задовольнити бажання ширшого кола українців, які переймаються станом навколишнього середовища. А, оскільки прогресу не уникнути, і попит на електромобілі у нашій країні є, ми готові інвестувати в електрозаправні станції», - заявив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Перша елекрозаправка встановлена  за адресою Наддніпрянське шосе, 8, АЗК WOG. Послуга зарядки електромобіля надається безкоштовно.


Інші новини