Меню
Кожен клієнт WOG зможе перевірити якість дизельного пального
19 листопада 2013
Компанія WOG виділила більш ніж 650 тис. грн, щоб нагадати своїм клієнтам про потребу завчасно перейти на зимове дизельне пальне та наочно продемонструвати його якість. На всіх АЗК WOG встановив демонстраційні колби з арктичним дизелем. 

Всього у колби, об’ємом 1 літр кожна розлили близько 1,2 тонн пального. Загальна кількість встановлених «вітрин» - 2300 шт – в середньому по 3 шт, в залежності від розміру заправки. 

«Ми розмістили колби з арктичним дизелем в якості гарантії для наших клієнтів, що за жодних погодних умов, наш дизель не замерзне і їхній автомобіль завжди буде на ходу. Крім цього, поява колб за АЗК інформує автомобілістів, що ми завезли зимове пальне й готові до холодів вже зараз», - зазначив заступник генерального директора WOG з технічної експлуатації В`ячеслав Савельєв. 

«Це – іміджевий проект, який не передбачає прибутку й спрямований на підвищення лояльності та довіри до компанії. Окрім нагадування про необхідність переходу на зимове пальне, WOG також хоче продемонструвати високу якість дизельного пального на своїх АЗК. Кожен клієнт своїми очима зможе побачити, що воно не мутніє й не густіє при зміні температури», - зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький. 


Інші новини