Меню
WOG виступить партнером міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2013.
6 листопада 2013

Компанія WOG виступить одним з партнерів PetroleumUkraine 2013 та візьме активну участь у роботі конференції. Про це повідомляє організатор форуму «Консалтингова група А-95».

У перший день форуму генеральний директор компанії Сергій Корецький виступить з презентацією, що присвячена проблематиці ринку та стратегії розвитку WOG. Лідер національної мережі також стане одним із спікерів у дискусійній панелі першого дня, в ході якої мова піде про сценарії розвитку ситуації на паливному ринку в залежності від напрямку геополітичного руху України.

«Ми зацікавлені в тому, щоб ринок роздрібної торгівлі нафтопродуктами був прозорим, зрозумілим і рівним для кожного з його учасників. Тому ми готові брати активну участь в обговоренні та вирішенні проблемних питань цієї галузі», - говорить Сергій Корецький. На його думку, проведення відкритих обговорень проблем українського ринку нафтопродуктів, у тому числі в рамках професійних конференцій, є елементом демократичного і відкритого ринку, який WOG завжди буде підтримувати.

WOG також виступає спонсором гала-вечері, яка пройде 12 листопада в рамках міжнародної конференції PetroleumUkraine 2013.

Неформальне спілкування в ході конференції є одним з найважливіших елементів заходу, даючи можливість поспілкуватися в неформальній обстановці і просто добре провести час. Свій дебют в якості партнера центрального форуму українських нафтотрейдерів WOG відзначить інсталяцією в програму заходу декількох незвичайних елементів. Зокрема, буде розіграно кілька цінних призів від WOG.

«WOG підійшов до проведення гала - вечері у властивій собі творчої та ініціативної манері. Кожен з гостей відчує на собі прекрасну атмосферу, яку створює для своїх клієнтів ця компанія» - говорить начальник відділу маркетингу «Консалтингової групи А-95» Лілія Титоренко.

Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує більше 470 АЗС у всіх регіонах України і є одним з лідерів ринку України.

Конференція PetroleumUkraine є центральним публічним заходом учасників ринку нафтопродуктів, щорічно збираючи до 200 делегатів з країн Євросоюзу і СНД. Конференція проходить за підтримки Асоціації «Обєднання операторів ринку нафтопродуктів України».

У 2013 році офіційним партнером форуму є «Білоруська нафтова компанія», спонсори - автозаправні мережі WOG та ОККО, а також паливо нового покоління eeFuel. Підтримку заходу також надають мережу АЗС «паралелли» та інжинірингова компанія ЛІГІР - ІТБС.


Інші новини