Меню
Клієнти WOG відвідають олімпіаду в Сочі
1 листопада 2013
У період з 28 жовтня по 30 листопада 2013 року, кожен клієнт WOG, який є власником картки VISA може потрапити на зимові Олімпійські ігри-2014 в м. Сочі (Російська федерація). В мережі АЗК WOG стартувала акція «Вперед до перемог з VISA!». Серед заохочувальних призів - планшети Samsung Galaxy Tab з аксесуарами та бонуси до карток. 

WOG послідовно підвищує лояльність клієнтів до своєї мережі. Щойно закінчилась акція «Полетіли з WOG», стартувала нова. Для участі в ній потрібно всього лише здійснити розрахунок  за покупку  пального або товарів  Sun Market на будь-яку суму в період акції за допомогою банківської картки VISA. Виконавши ці прості умови, клієнт отримує шанс на головний приз - подорож до Сочі на двох в період проведення Олімпіади та заохочувальні призи. 

Подарунок «Поїздка на двох на Зимові Олімпійські ігри 2014 у м. Сочі» передбачає оплачений авіа переліт, проживання у двомісному номері в готелі «Radisson Beach Resort and Spa», квитки на відвідування змагань,  харчування та набір подарунків із символікою Visa Сочі 2014. 

Визначення переможців виконується шляхом випадкового комп’ютерного відбору серед номерів транзакцій, що є повністю анонімним. Імена переможців стануть відомими лише після проведення розіграшу. 

«З кожним роком все більше людей розуміє переваги розрахунку за послуги та товари банківською карткою. Це дійсно швидко, зручно та надійно.  Такий варіант розрахунку є на всіх АЗК WOG. За допомогою цієї акції, в першу чергу, ми хочемо заохотити тих, хто й досі ставиться до банківських карток з недовірою, скористатись цим видом розрахунків. І, звичайно, ще раз порадувати наших клієнтів», - зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький. 

Також у період акції розігрується 5 планшетів Samsung Galaxy Tab з чохлом. Учасникам акції, які також є учасниками програми ПРАЙД, будуть отримувати втричі вищі бонуси.
Інші новини