Меню
100 тис. грн коштували WOG відпрацьовані батарейки
29 жовтня 2013

Протягом найближчих днів на кожній АЗК мережі WOG будуть встановлені спеціальні урни для збору відпрацьованих батарейок й акумуляторів. Сума інвестицій в ініціативу становить 100 тис грн. Відправка на утилізацію зібраних малих побутових хімічних елементів живлення ємністю до 7 Ампергодинвідбуватиметься при їх накопиченні від 5 кг.

«Ми відчуваємо відповідальність перед країною, в якій живемо і землею, яка нас годує. Й чудово розуміємо українців, у яких через брак часу не виходить приділяти увагу сортуванню сміття та здачі до спецустанов шкідливих предметів побуту. Саме тому ми вирішили встановити на наших АЗК спеціальні урни для збору відпрацьованих батарейок і акумуляторів. Кожен водій чи пасажир може позбутись непотрібних батарейок під час розрахунку на касі чи після перекусу. Берегти природу стане зручно. Приєднуйтесь!» - Закликав генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Батарейки та побутові акумулятори є джерелом небезпечних хімічних речовин, серед яких ртуть, кобальт, нікель, кадмій.  Після використання, потрапляючи до грунту чи води, вони отруюють середовище. Зібрані на АЗК WOG батарейки будуть відправлені на Львівське державне підприємство «Аргентум», яке займається безпечною утилізацією та переробкою зарядних елементів.

Говорячи про «зелений», екологічний напрямок роботи компанії, слід згадати про встановлення сонячних батарей на АЗК мережі та висадку дерев у парках і скверах. А вже незабаром відбудеться офіційна презентація наступної глобальної ініціативи WOG для збереження довкілля. Слідкуйте за новинами.


Інші новини