Меню
WOG доставив у Феодосію зимовий дизель
8 жовтня 2013
6 жовтня, на замовлення компанії WOG, до порту Феодосії прибув танкер дизельного пального марки F (температура фільтрованості – мінус 21 градус за Цельсієм).  Об’єм даної поставки ДП становить 12,7 тис. тонн. 

«Саме сьогодні ми приймаємо 12,7 тис. тонн дизелю марки F, поставленого  компанією WOG. Це перша поставка зимового виду палива в цьому році. Зважаючи на погоду, це завбачливе рішення компанії, завезти зимовий дизель сьогодні. Це дасть можливість споживачам завчасно та безболісно перейти на зимовий режим руху та уникнути переживань», - зазначив директор Феодосійського підприємства по забезпеченню нафтопродуктами Володимир Кузенков

«Порт Феодосії має технічну можливість приймати танкери більшої ємності, ніж інші порти України. Новий для нас маршрут дозволяє транспортування пального збільшеними партіями. В свою чергу це дає можливість компанії знизити собівартість кожного траншу, і, відповідно, операційні витрати. Ми тримаємо руку на пульсі і регулярно переглядаємо можливості нашої транспортної системи задля оптимізації часу та витрат. Крім того, ми зможемо задовольнити зростаючий попит на морозостійкий дизель серед автомобілістів України», - зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Наразі відбувається злиття пального, після чого зимовий дизель буде транспортовано у східні та південні регіони залізничним транспортом. Цей дизель потрапить у продаж на АЗК WOG вже цього місяця. 
Інші новини