Меню
WOG Дарує Переможцям Фотоконкурсу Професійні Фотооб’єктиви
1 жовтня 2013
З радістю повідомляємо, що фотоконкурс від мережі АЗК WOG нарешті завершено. 

Ми вітаємо переможців! Кожен з них отримає від нас новенький професійний фотооб’єктив. 

Серед найкращих авторів компетентне журі у складі експертної групи* та співробітників WOG відібрало: 

Наталію Іванівну Юрчук, Андрія Миколайовича Аверіна та Романа Вікторовича Безшийко.

Щиро дякуємо всім за участь у конкурсі. Слідкуйте за оновленнями, адже невдовзі буде проведено ще багато цікавих конкурсів з чудовими призами. 

Нагадаємо, що до другого етапу конкурсу потрапило 42 світлини. 


* Експертна група була представлена двома відомими фотографами: 

Олександр Хоменко (https://www.facebook.com/sanya.khomenko) - професійно займається фотомистецтвом з 2007 року. Через об`єктив Олександра пройшло чимало щасливих облич, яскравих образів, незабутніх моментів та неповторних місць! 

"Нас окружают потрясающие вещи и события. Некоторые из них проносятся так быстро, что мы не успеваем придать им особого значения. Моя задача - словить тот самый момент, который Вам хотелось бы удержать навсегда! Я очень люблю путешествовать и мне нравится открывать для себя новые знакомства, новые места. Потому я всегда открыт к общению и сотрудничеству." 

Ігор Тарасов (https://www.facebook.com/igor.tarasov.37) - працював головним фотографом у благодійній організації "Ліга Істини", а також фотографом постановником зйомки в ТОВ "Бестшоп" - найбільшому інтернет-магазині одягу України. Брав участь у виставках в Києві, у Фрейд Хаусі, в ресторані "Dark side" та в регіональних фотовиставках. Співпрацював з журналом Playboy. 
Інші новини